خانه / استخدام و بازار کار / دعوت از پذیرفته‌شدگان آزمون شرکت ملی نفت برای انجام مصاحبه

دعوت از پذیرفته‌شدگان آزمون شرکت ملی نفت برای انجام مصاحبه

نتایج آزمون استخدامی شرکت ملی نفت ایران برای استخدام قطعی 1839 نفر در صنعت نفت اعلام شد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)‌ عباس خنیفر؛ مدیرمنابع انسانی شرکت ملی نفت ایران گفت: نتایج آزمون کتبی استخدامی که در اردیبهشت ماه امسال برگزار شد به میزان دو برابر نیاز استخدامی اعلام شد و از طریق سایت آزمون به نشانی azmoon.nioc.ir قابل دسترسی است.

وی تصریح کرد: اسامی پذیرفته شدگان نهایی پس از برگزاری مصاحبه های استخدامی اعلام خواهد شد.

خنیفر درباره تاریخ برگزاری مصاحبه های علمی و گزینشی نیز گفت: تاریخ‌های مذکور نیز از طریق سایت آزمون و نیز سایت مدیریت منابع انسانی شرکت ملی نفت ایران اعلام خواهد شد.

به گفته خنیفر همزمان با اعلام نتایج پذیرفته شدگان در آزمون کتبی، کارنامه تمامی شرکت کنندگان نیز منتشر خواهد شد و هر یک از شرکت کنندگان از طریق وارد کردن کد رهگیری خود در سایت آزمون می توانند نسبت به مشاهده نتیجه مقدماتی آزمون اقدام کنند.

مدیر منابع انسانی شرکت ملی نفت ایران با بیان اینکه فرایند جذب نیروی انسانی در این شرکت، شغل محور شده است، افزود: این تغییر فرایندی برای اولین بار در آزمون اخیر استخدامی شرکت ملی نفت ایران اعمال شده است.

خنیفر توضیح داد: تا پیش از این، جذب نیروی انسانی متناسب با رشته تحصیلی افراد و بدون درنظر گرفتن علاقه و اولویت شغلی شرکت کنندگان در آزمون صورت می گرفت اما از امسال، فرایند جذب نیروی انسانی به فرایندی شغل محور تبدیل شده است.

وی تصریح کرد: در فرایند شغل محور، شرکت کنندگان در آزمون می توانند با توجه به رشته تحصیلی خود، اولویت منطقه کاریشان را نیز مشخص کنند تا پس از جذب، با مشکلاتی که منجر به نارضایتی شغلی می شود، مواجه نشوند.

خنیفر در خصوص آزمون استخدامی شرکت ملی نفت ایران در سال جاری گفت: این آزمون، بزرگ ترین آزمون استخدامی کل کشور بود که در مجموع حدود 129 هزار نفر در آن ثبت نام و حدود 100 هزار نفر در آن شرکت کردند.

آزمون استخدامی شرکت ملی نفت ایران پنجم و ششم اردیبهشت ماه امسال در هفت استان کشور و 9 حوزه آزمون برگزار شد.

بر اساس اعلام سایت شرکت ملی نفت با برگزاری این آزمون و طی مراحل گزینشی در نهایت 2652 نیروی متخصص برای فعالیت در شرکت های زیر مجموعه شرکت ملی نفت انتخاب می‌شوند که از این تعداد 679 نفر سهمیه فرزندان معظم شهدا و 134 نفر فارغ التحصیلان بورسیه دانشگاه صنعت نفت خواهند بود و نهایتا 1839 نفر از برگزیدگان آزمون اخیر انتخاب می شوند.

این آزمون بزرگترین آزمون استخدامی کشور محسوب می‌شود و برای این آزمون 340 هزار دفترچه آزمون به چاپ رسیده است.

از میان شرکت‌های متقاضی نیروی کار، شرکت ملی حفاری با جذب 835 تن بیشترین سهم استخدامی را به خود اختصاص داده و شرکت نفت مناطق مرکزی ایران نیز با جذب 751 داوطلب برگزیده در رتبه دوم جذب نیرو قرار گرفته است.

از شهریورماه مصاحبه استخدامی پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدامی به تعداد دو برابر نیاز معادل 3529 نفر آغاز خواهد شد و در نهایت مهرماه نتایج نهایی اعلام خواهند شد.

انتهای پیام

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*