خانه / آخرین اخبار / جانشین درخشان مشخص شد /سرمربی پرسپولیس در آستانه اخراج

جانشین درخشان مشخص شد /سرمربی پرسپولیس در آستانه اخراج

به نظر می رسد فراز و نشیب های ناگهانی پرسپولیس برای سرمربی این تیم دردسرساز شده است.

 روزی که حمید درخشان به جای علی دایی سکان هدایت پرسپولیس را بر ‌عهده گرفت خیلی از هواداران این تیم مخالف این اتفاق بودند و اعتقادشان برا این بود که درخشان گزینه مناسبی برای هدایت تیمشان نیست.

هر چند پرسپولیس درخشان نوسان داشت ولی پیروزی در دربی باعث شد تا خیلی‌ها بگویند جای پای درخشان تا پایان فصل محکم شده است اما دو باخت پیاپی برابر نفت و ذوب‌آهن که اصلی ترین شانس‌ این تیم برای آسیایی شدن بود، باعث شد تا دوباره از گوشه و کنار زمزمه های جابجایی درخشان شنیده شود.

خبرهای رسیده حکایت از آن دارد که گزینه های هدایت پرسپولیس بعد از درخشان نیز مشخص شده که در این بین نام‌هایی چون علی دایی، یحیی گل محمدی و زلاتکو کرانچار دیده می شود. گفتنی است هیأت مدیره پرسپولیس از افرادی فوتبال بلد مانند جعفر کاشانی برای حل معمای نیمکت تیمشان نیز کمک خواسته اند و در همین خصوص جمعه‌شب گذشته (۱۴ آذر) نشستی در یکی از خیابان‌های منتهی به نیاوران برگزار کرده و در نهایت طرفین بر سر یک نام برای هدایت سرخ‌ها به توافق رسیده اند.

لازم به ذکر است هرچند این نام هنوز فاش نشده اما چیزی که واضح است نزدیک شدن حمید درخشان به درب خروجی باشگاه پرسپولیس است که این امر در صورت نتیجه نگرفتن مقابل فولاد تحقق می پذیرد.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*