خانه / بورس و سهام / برآورد افزایش ۵۰ درصدی صادرات گلتاش در سال ۹۴

برآورد افزایش ۵۰ درصدی صادرات گلتاش در سال ۹۴

شرکت گلتاش پیش بینی درآمد هر سهم سال مالی منتهی به ۳۰ آذر ماه سال ۹۳ خود را براساس عملکرد ۹ ماهه امسال با پوشش ۷۰ درصدی سود برآوردی دو هزار و ۳۲۴ ریالی اعلام کرده است. علاوه بر این، “شگل” سود هر سهم سال مالی آینده را با افزایش ۹ درصدی نسبت به آخرین بودجه برآوردی، مبلغ دو هزار و ۵۳۱ ریال برآورد کرده است.

در همین ارتباط، مدیر مالی شرکت گلتاش در گفتگو با خبرنگار بورس نیوز عنوان کرد: بودجه برآوردی سال مالی آینده با فرض عدم دریافت افزایش نرخ فروش محصولات برآورد شده است.

سروش نامدارپور به برآوردهای شرکت در خصوص فروش صادراتی محصولات طی سال مالی آینده اشاره کرد و گفت: با توجه به روند رو به رشد میزان صادرات محصولات از شش ماهه دوم امسال تاکنون، افزایش ۵۰ درصدی مقدار فروش خارجی تولیدات برای سال مالی ۹۴ برآورد شده است و در پی توسعه بازارهای مقصد، محصولات به کشورهای همسایه و آسیای میانه صادر می شوند.

وی همچنین با اشاره به روند اجرای طرح های توسعه ای در دست اجرای “شگل”، در این خصوص ابراز داشت: خط تولید ادوات بسته بندی خمیر دندان طی سال جاری به بهره برداری می رسد و مابقی پروژه های در دست اجرا طی سال آینده راه اندازی می شوند.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*