خانه / استخدام و بازار کار / استخدام باندی در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات

استخدام باندی در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات

برخي مدیران وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در روزهای پایانی دولت دهم با برگزاری آزمون استخدامی اقدام به جذب باندی دوستان خود کردند.

زلال نيوز، بر اساس گزارش های رسیده ، بسیاری از افراد پذیرفته شده در این آزمون از نزدیکان جریان انحرافی و فردي به نام “ش” در اين وزارتخانه و با سنین بالا هستند.

این گزارش می افزاید با بسیاری از پذیرفته شدگان تنها چند روز قبل از برگزاری این آزمون قرارداد همکاری بسته شده تا شرایط استخدامی آنان فراهم شود.

این در حالی است که بسیاری از کارمندان قراردادی این وزارتخانه بعد از یک دهه در انتظار جذب از طریق آزمون و با رعایت عدالت هستند.

باند بازی و خویشاوند سالاری در این آزمون به حدی بوده که مسوولان این وزارتخانه به صورت عجولانه و بدون هماهنگی و اعلام عمومی تصمیم و اقدام به برگزاری این آزمون کردند.

“م- ص” یکی از کارمندان قرار دادی این وزارتخانه با ابراز تاسف از نحوه برگزاری این آزمون به خبرنگار البرزنيوز گفت: از دولت آقای دکتر روحانی درخواست داریم تا با ورود به این قضیه از ناعدالتی به وجود آمده جلوگیری کنند.

“د- ه ” یکی دیگر از شرکت کنندگان در این آزمون که مدت 6 سال سابقه فعالیت در این وزارتخانه به صورت قراردادی دارد نیز گفت: برايم جالب بود که افرادی با سنین بالای 40 در این آزمون شرکت کرده و ادعا می کردند که در وزارتخانه به صورت قرادادی فعالیت می کنند، حال آنكه بر اساس قانون خدمات كشوري جذب و استخدام افرادي با اين سنين ممنوع است.

بر اساس خبري كه امروز منتشر شد بنابه دستور معاون اول رئيس جمهوري – اسحق جهانگيري – اجراي برخي مصوبات دولت و همچنين طرح مهرآفرين متوقف شده است اما معلوم نيست اين آزمون فاميلي شامل دستور معاون اول رئيس جمهوري خواهد شد يا نه؟

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*