خانه / آخرین اخبار / جزئیات پیدا شدن یک زن تهرانی در جنگل‌های مازندران

جزئیات پیدا شدن یک زن تهرانی در جنگل‌های مازندران

اسماعیل فتحی امروز در گفت‌وگو با فارس در شهرستان نکا بیان داشت: این بانوی تهرانی به همراه 11 نفر از اعضای خانواده خود منطقه‌ای از جنگل‌های نکا را برای تفریح و استراحت انتخاب کردند.

وی تصریح کرد: براساس اظهارات خانواده این بانو، این زن مدتی را به هوای قدم‌زدن از خانواده خود دور می‌شود و  به‌دلیل عدم آشنایی با منطقه جنگلی از دید خانواده خود ناپدید شده است.

فتحی افزود: نیروهای امداد و نجات پس از جستجوی بیش از 28 ساعت موفق شدند این مسافر گمشده تهرانی را صحیح و سالم و بعد از سیر مراحل قانونی دستگاه قضایی به آغوش خانواده‌اش بازگردانند.

رئیس جمعیت هلال احمر نکا نیز در گفت‌وگو با فارس اظهار داشت: حوالی 11 صبح روز یکشنبه 20 مردادماه اعضای خانواده‌ای، مفقود شدن یک زن 32 ساله را به شعبه هلال احمر نکا در بخش هزار جریب نکا منطقه و روستای درویش خلک اطلاع دادند.

حسین حیدری در ادامه با اشاره به مفقود شدن این زن در جنگل‌های هزار جریب افزود: با دریافت این گزارش به سرعت چهار تیم امداد و نجات شامل 13 امدادگر و دو قلاده سگ زنده‌یاب به منطقه اعزام شدند.

وی در پایان با اشاره به عملیات 28 ساعته برای یافتن این زن خاطرنشان کرد: سرانجام پس از 28 ساعت تلاش امدادگران، این زن پیدا شد و وضعیت عمومی وی مساعد گزارش شده است.

حیدری گفت: محیط بانان محیط زیست، بلدهای محلی و افراد بومی و محلی، شکارچیان منطقه، جنگلبانان و… در این رابطه بسیار کمک‌کار بوده‌اند که باید قدردان این گروه مردمی باشیم.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*