خانه / آخرین اخبار / به صورت غیررسمی از پرسپولیس پیشنهاد دارم/ تا یک هفته دیگر تیم جدیدم را انتخاب می‌ کنم

به صورت غیررسمی از پرسپولیس پیشنهاد دارم/ تا یک هفته دیگر تیم جدیدم را انتخاب می‌ کنم

دروازه‌بان فصل گذشته تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان گفت: به صورت غیرمستقیم درباره حضور مجددم در پرسپولیس صحبت شده اما هنوز چیزی قطعی نشده است.

بیوگرافی رضا محمدی

رضا محمدی در گفت‌وگو با فارس، در خصوص شایعه حضور دوباره‌اش در تیم فوتبال پرسپولیس گفت: به صورت رسمی نه اما به صورت غیرمستقیم با خود من تماس‌هایی گرفته شده و حتی شنیده‌ام که در باشگاه در مورد من صحبت شده است اما باز هم می‌گویم که به صورت رسمی پیشنهادی از سوی باشگاه پرسپولیس به من نشده اما این آمادگی را دارم تا دوباره به پرسپولیس برگردم.

وی ادامه داد: من سال گذشته شرایط خوبی در نفت مسجد سلیمان داشتم اما متأسفانه تیم نتوانست در لیگ برتر بماند اما با این همه شرایط خوبی دارم و می‌خواهم تا یک هفته دیگر وضعیت نهایی‌ام را برای حضور در تیم جدید مشخص کنم.

دروازه‌بان فصل گذشته تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان درباره اینکه آیا این آمادگی را دارد تا از دروازه پرسپولیس حفاظت کند، اظهار داشت: بله، من شرایط خوبی دارم و به خاطر اینکه نزدیک به دو سال هم در پرسپولیس بازی کردم با جو این تیم آشنا هستم و فکر می‌کنم این توانایی را دارم که در پرسپولیس بتوانم مهره مؤثری باشم و مطمئن باشید اگر چنین پیشنهادی به من بشود همه توانم را خرج می‌کنم تا مهره مؤثری برای پرسپولیس باشم.

 

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*