شهرهای چین همچنان به تبلیغ یوان دیجیتال می‌پردازند

0

گزارش های منتشر شده حاکی از آن است که شهر شنژن چین سومین دور آزمایشی ارز دیجیتال بانک مرکزی خود را در قالب یک طرح قرعه کشی تبلیغاتی ارائه می دهد که در طی جشن های محلی به ساکنان کمک مالی توزیع می کند.

ساکنان منطقه لانگهوا در شهر شنژن چین فرصتی برای شرکت در یک رویداد قرعه کشی پیش رو خواهند داشت که هدف آن تشویق به پذیرش ارز دیجیتال بانک مرکزی جدید کشور است که به عنوان DC / EP، رنمینبی دیجیتال یا یوان دیجیتال شناخته می شود.

طبق گزارش ها، این قرعه کشی ۲۶ ژانویه برگزار می شود، این قرعه کشی برای انتخاب ۱۰۰۰۰۰ برنده که هر یک بسته “پاکت قرمز” جشن حاوی ۲۰۰ یوان (۳۱ دلار) در DC / EP را دریافت می کنند، برگزار می شود. ارزش کل ارز صادر شده و توزیع شده برای این رویداد به ۲۰ میلیون یوان (۳٫۱ میلیون دلار) می رسد.

برای آن دسته از ساکنان که می خواهند در این قرعه کشی شرکت کنند، دو شرط تعیین شده است: آنها باید بیمه اجتماعی را از نهادهای تجاری که در آن کار می کنند خریداری کرده باشند و برنامه های مشخصی برای ماندن در شهر در تعطیلات سال نو قمری دارند که به عنوان جشنواره بهار نیز نامیده می شود.

شریط محدود کردن قرعه کشی به کارمندان در نهادهای تجاری شرکت کننده، این دور را با دو طرح قبلی قرعه کشی تبلیغاتی “پاکت قرمز” که در دو منطقه دیگر در شهر شنژن برگزار شده بود، متفاوت می کند. این دو منطقع عبارتند از: در منطقه لاوهو در اکتبر ۲۰۲۰ و منطقه فوتیان در ژانویه ۲۰۲۱٫

همانند طرح های قبلی، این ارز برای بازرگانانی که قبلاً در سیستم دیجیتال یوان ثبت نام کرده اند- در کل ۳۵۰۰۰ بازرگان – در طی یک هفته بین ۱ تا ۹ فوریه قابل مصرف خواهد بود. گفتنی است که برندگان این قرعه کشی نمی توانند پاکت قرمز خود را به شخص ثالث منتقل کنند.

در اطلاعیه مربوط به این طرح، رسانه های محلی این رویداد را به عنوان بخشی از برنامه آزمایشی برای ارز جدید، به عنوان وسیله ای برای ترویج پذیرش آن و به عنوان راهی برای تشویق کارمندان شنژن برای ماندن در شهر برای جشنواره سال جدید قمری ارائه می دهند که در واقع به عنوان بخشی از اقدامات این برای کنترل اپیدمی کووید ۱۹ می باشد.

همانطور که گزارش شد، طرح های آزمایشی قبلی قرعه کشی موفقیت آمیز شناخته شدند و اکثریت قریب به اتفاق شرکت کنندگان پاکت قرمز ارز دیجیتال خود را با موفقیت دریافت و هزینه کردند. به دنبال طرح آزمایشی متفاوتی که سال گذشته در شهر سوژو برگزار شد، بازرگانان تجارت الکترونیکی نیز به همین ترتیب حجم قابل توجهی از تراکنش ها را با استفاده از یوان دیجیتال انجام دادند.

هفته گذشته، بانک کشاورزی دولتی چین اولین ATM های یوان دیجیتال را با هدف راهنمایی شهروندان در ورود به ارز دیجیتال در این کشور راه اندازی کرد.

برچسب ها:

ارز دیجیتال بانک مرکزی
رنمینبی دیجیتال
یوان دیجیتال

شهرهای چین همچنان به تبلیغ یوان دیجیتال می‌پردازند

ساتین

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ