صادرات ۵۰ هزار تن سنگ آهن به بازارهای جهانی

0

در معاملات امروز رینگ صادراتی بورس کالای ایران، ۵۰ هزار تن سنگ آهن دانه بندی شده معدن میشدوان روی تابلو رفت که طبق معمول این محموله در رقابت خریداران مورد معامله قرار گرفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا)، عرضه های صادراتی سنگ آهن همیشه از جذاب ترین عرضه های روز معاملات بورس کالا به شمار می رود زیرا به دلیل کیفیت بالای سنگ آهن ایرانی، مشتریان زیادی برای خرید این محصول به رقابت می پردازند و تاکنون نیز در هر نوبت عرضه، نرخ پایه سنگ آهن با افزایش روبه رو شده است.

امروز نیز در ادامه عرضه های این محصول، معدن میشدوان ۵۰ هزار تن سنگ آهن دانه بندی شده خود را در تالار کیش عرضه کرد که با صف تقاضای سه برابری خریداران روبه رو شد و در پایان قیمت پایه این محصول در رقابت خریداران با افزایش مواجه شد.

مدیرعامل شرکت کارگزاری سی ولکس کالا به عنوان عرضه کننده امروز سنگ آهن در بورس به سنا گفت: طبق معمول سنگ آهن ایرانی با استقبال خریداران روبه رو شد که همین اتفاق قیمت پایه محصول معدن میشدوان را از ۸۳ دلار به ۸۶.۴ دلار رساند.

محمودرضا الهی فرد افزود: در پایان این معامله هم عرضه کننده و هم خریدار از قیمت این محصول راضی بودند و این اتفاق در عرضه های قبلی نیز به دلیل سازوکار شفاف بورس رخ داده بود.

مدیرعامل کارگزاری سی ولکس کالا در پایان از ادامه عرضه های سنگ آهن در تالار کیش طی هفته های آینده خبر داد.
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ