سایس: رئال مادرید متخصص پرورش بازیکنان آکادمی در پنج لیگ بزرگ

0

رئال مادرید نیوز : سایس در گزارشی به توانایی بالای رئال در محصولات آکادمی رئال اشاره کرده است. در حقیقت رئال و بارسا ۴۲ محصول آکادمی را به تیم های پنج لیگ بزرگ اروپا تحویل داده اند. با این وجود از نظر شاخص تمرینی، رئال مادرید با شاخص ۶۶.۴ بالاتر از بارسلونا با شاخص ۶۱.۹ قرار دارد.  برای احتساب این شاخص معیارهایی نظیر سطح ورزشی باشگاه هایشان در سال های گذشته، عملکرد بازیکنان در فصول گذشته و سن آنها مد نظر قرار گرفته شده و کارایی محصولات آکادمی رئال بیشتر از بارسا بوده است.

میانگین سنی این ۴۲ محصول آکادمی رئال مادرید ۲۷سال بوده و به طور متوسط ۲۶ بازی در هر فصل داشته اند. سطح باشگاه هایشان نیز اکثرا بالا بوده است. در حقیقت سطح باشگاه های بازیکنان رئال بر اساس این معیار ۰.۷۴ بوده که فقط اتلتیکو با ۰.۷۹ بالاتر از رئال است که البته اتلتیکو فقط ۲۰ محصول آکادمی در تیم های بزرگ داشته است. موفقیت بازیکنانی نظیر موراتا، دیگو یورنته ، مارکوس یورنته و … باعث شده تا رئال مادرید در این شاخص به متخصص پرورش بازیکنان آکادمی تبدیل شود.

رئال مادرید از سال ۲۰۱۷ تا کنون مبلغ ۳۰۱ میلیون یورو از فروش محصولات آکادمی خود بدون احتساب قراردادهای قرضی درآمدزایی کرده است.

ساعت بازی رئال مادرید امشب اخبار رئال مادرید

سایس: رئال مادرید متخصص پرورش بازیکنان آکادمی در پنج لیگ بزرگ

منبع : مرجع خبری رئال مادرید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ