گزارش زنده/ فجرسپاسی صفر- استقلال یک

0

پایگاه خبری ساتین- آیا فرهاد مجیدی می‌تواند بهترین شروع استقلال در تاریخ لیگ برتر را رقم بزند؟

به گزارش ساتین، این سوالی است که استقلالی‌ها امیدوارند پاسخش مثبت باشد. مجیدی که با سه برد متوالی در شروع لیگ توانسته به رکورد تیم صمد مرفاوی در لیگ ششم برسد، در صورت برد مقابل فجرسپاسی در بازی امروز، می‌تواند بهترین شروع استقلال در تاریخ لیگ برتر را رقم بزند.

خاطره خوب آبی‌ها از آخرین سفر به شیراز: آخرین باری که استقلال با فجر سپاسی در شیراز بازی کرد، هفته سوم لیگ سیزدهم بود که تیم امیر قلعه‌نویی موفق شد میزبانش را ۲-۴ شکست دهد. نکته جالب اینکه مجیدی در آن بازی در ترکیب استقلال حضور داشت و حالا به عنوان سرمربی استقلال به دنبال گرفتن سه امتیاز از تیمی است که هفته گذشته اولین امتیازش در بازگشت به لیگ را دشت کرده و حریف آسانی برای استقلال محسوب نمی‌شود.

نتیجه هفته گذشته: فجر سپاسی با نتیجه ۰-۲ صنعت نفت آبادان را شکست داد و استقلال با یک گل از سد تراکتور گذشت.

وضعیت در جدول: فجر سپاسی با سه امتیاز در رده نهم قرار دارد و استقلال ۹ امتیازی، تیم نهم جدول است.

جمعه چهاردهم آبان

فجر سپاسی – استقلال ساعت ۱۶

تیم داوری: مرتضی منصوریان – آرمان اسعدی – یعقوب سخندان – سید مهدی مرجان زاده

ترکیب فجر:

ایمان صادقی، عرفان معصومی، محمد قنبری، علی مولایی، سیروان قربانی، سعید زارع، حمید نعمتی، احمد زنده روح، میلاد احمدی، رضا آقا بابایی، محمد کاظمی

ترکیب استقلال:

حسین حسینی، محمد دانشگر، حسین مرادمند، سیاوش یزدانی، وریا غفوری، جعفر سلمانی، مهدی مهدی‌پور، آرش رضاوند، کوین یامگا، امین قاسمی‌نژاد، رودی ژستد

لحظات حساس:

دقیقه ۳: حرکت خوب یامگا و سر توپ این بازیکن در محوطه جریمه، فرصت خوبی را برای او فراهم کرد که شوت کم جان او در آغوش دروازه بان فجری ها آرام گرفت.

دقیقه ۱۹: یک و دوی دیدنی کوین یامگا و قاسمی نژاد بهترین فرصت ممکن را برای وینگر فرانسوی استقلال فراهم کرد اما این بازیکن در شرایطی که در فاصله چند متری سنگربان فجر قرار داشت، با ضربه عجیب و پای چپ توپ را به بیرون زد و بهترین فرصت بازی را از دست داد.

دقیقه ۵۱: یک ارسال به روی دروازه و ضربه سر امین قاسمی نژاد که به شکل خطرناکی از بالای دروازه فجر راهی بیرون شد.

۶۶۴۱ / ۴۱۵۴

اخبار استقلال تهران (آخرین و جدیدترین خبرها)

گزارش زنده/ فجرسپاسی صفر- استقلال یک

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ