سیدعباسی: پیروزی با یک گل هیچ وقت قابل اطمینان نیست/ استقلال یک پاتوسی یا جانواریو می‌خواهد

0

پایگاه خبری ساتین- هافبک اسبق تیم فوتبال استقلال گفت: باید پذیرفت نتیجه با یک گل قابل اطمینان نیست و همین مساله در بازی با فجر سپاسی ثابت شد.

به گزارش ساتین و به نقل از فارس، داود سیدعباسی در خصوص دیدار استقلال مقابل فجر سپاسی اظهار داشت: فجر همیشه تیم سختکوش و پرتلاشی بوده و برای تیم‌های بزرگ دردسر درست کرده است چه زمانی که خودم در فجر بازی می‌کردم و چه در زمانی که با استقلال به شیراز می‌رفتم آنها همیشه تیم خوبی بودند و دیدید  که تا دقیقه ۹۰ جنگیدند.

وی افزود: استقلال در خط دفاعی به ثبات رسیده و در این چند مسابقه واقعا در خط عقب خوب کار کرد ولی باید پذیرفت نتیجه با یک گل قابل اطمینان نیست. در بازی با ذوب‌آهن هم در وقت‌های اضافه موفق به گلزنی شدند و این نشان می‌دهد که استقلال باید زودتر گل دوم را به رقبایش بزند.

سیدعباسی خاطرنشان کرد:‌استقلال به ثبات خوبی رسیده اما باید این تیم در هر  مسابقه ۸،۹ مسابقه بالای ۸۰ درصد ایجاد کند که دو سه توپ تبدیل به گل شود. بعد از گل اول استقلال کمی عقب کشید و چشم به ضدحملات داشت و شاید اگر این برنامه اجرا نمی‌شد پیروزی در دسترس بود اما ان‌شاءالله از بازی‌های آینده روند استقلال بعد از گل اول تغییر خواهد کرد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا در خط هافبک استقلال خلائی نمی‌بیند گفت:‌ استقلال آن وسط یک هافبک طراح مثل جانواریو یا پاتوسی می‌خواهد بازیکنی که نقش شماره ۱۰ را ایفا کند. در بازی‌های گذشته دیدیم که مهاجمان عملکرد خوبی داشتند و توپ‌ها را تبدیل به گل کردند. وقتی بازیکنان خط جلو فرصت‌طلب هستند یک نفر باید برای آنها فرصت ایجاد کند تا گل‌های بیشتری به ثمر برسد. در بازی استقلال با فجر شاگردان مجیدی از پیش برنده نبودند و خود من فکر نمی‌کردم کار اینگونه سخت شود ولی این اتفاق رخ داد و دو امتیاز از دست رفت.

سیدعباسی در خصوص عملکرد ژستد عنوان کرد: این بازیکن چندان آماده نشان نداد در چند صحنه ناهماهنگ بود و اگر می‌خواهد شرایط خوبی داشته باشد باید قطعا رویه‌اش را تغییر بدهد. به نظر من باید ۴، ۵ هفته بگذرد تا در خصوص او نظر نهایی را بدهیم.

۶۶۴۱

اخبار استقلال تهران (آخرین و جدیدترین خبرها)

سیدعباسی: پیروزی با یک گل هیچ وقت قابل اطمینان نیست/ استقلال یک پاتوسی یا جانواریو می‌خواهد

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ