۱۰ دوئل جنجالی رئال- پی اس جی؛ از مسی تا راموس، اشرف، الخلیفی، دی ماریا و…

0

رئال مادرید نیوز : پس از اشتباه فاحش در قرعه کشی اول، با تکرار قرعه کشی، رئال به پی اس جی برخورد کرد. مارکا ده دوئل و اتفاق جذاب بازی را مرور کرده است.

امباپه و رئال مادرید : کیلیان از دو هفته دیگر می تواند با رئال مادرید برای فصل بعد قرارداد ببندد. امکان دارد که کیلیان تا زمان بازی با رئال قراردادش برای فصل بعد را هم بسته باشد. قطعا امباپه در برنابئو توسط هواداران رئال تشویق خواهد شد.

بازگشت راموس: اگر این مدافع از مصدومیتش ریکاوری کند، قطعا مقابل رئال فیکس خواهد بود. بازگشت او به عنوان اسطوره و نماد تاریخ رئال به برنابئو قطعا جدال عجیب و خاصی را رقم خواهد زد.

بازگشت مسی به اسپانیا: پس از ترک بارسلونا، کمتر کسی فکر می کرد که رئال و مسی این قدر زود دوباره همدیگر را ببینند. قطعا لئو به عنوان بهترین گلزن تاریخ ال کلاسیکوها انگیزه ویژه ای برای بازی دارد.

الخلیفی و پرز: رابطه دو باشگاه به خاطر انتقال احتمالی امباپه به رئال مادرید به شدت خراب شده است. باید دید که آیا این دو قرار است که در جایگاه ویژه کنار هم بنشینند یا نه.

کیلور ناواس:این دروازه بان در برنابئو یک اسطوره است و در بازی اخیر با پی اس جی مورد تشویق قرار گرفت. مشخص نیست که مقابل رئال در ترکیب قرار بگیرد یا این که دوناروما در ترکیب باشد.

اشرف حکیمی: بازیکن اسپانیایی – مراکشی فصل گذشته با پیراهن اینتر مقابل رئال خوش شانس نبود و حالا انگیزه بالایی برای انتقام ندارد. اشرف همیشه گفته که رویایش موفقیت در رئال مادرید است.

انتقام هازارد: مهاجم بلژیکی دو سال پیش در برنابئو در مقابل پی اس جی با تکل خشن مونیر مصدوم شد. ادن از آن زمان به بعد هرگز احیا نشد و حالا امیدوار است که تا دو ماه دیگر به اوج خودش برسد و بتواند مقابل پی اس جی بازی کند و انتقام بگیرد.

دی ماریا: مهاجم آرژانتینی پس از ترک رئال بارها علیه این تیم صحبت کرده است و به هیچ وجه رابطه خوبی با هواداران رئال ندارد. او حتی در سالهای اخیر در استانه پیوستن به بارسا بوده است. قطعا هواداران رئال برخورد گرمی با او نخواهند داشت.

حملات لئوناردو به رئال مادرید : مدیر ورزشی پی اس جی در ماه های اخیر بارها به رئال مادرید حمله کرده است و به خاطر ماجرای امباپه به پرز و آنچلوتی و بنزما و … حمله کرده است.

وینیسیوس، رویای ممنوعه پی اس جی : پی اس جی سخت در تلاش است تا وینی را بخرد تا این گونه بتواند انتقام امباپه را از رئال بگیرد اما ستاره برزیلی شیفته رئال است و بی هیچ قید و شرطی قراردادش را با رئال مادرید تمدید خواهد کرد.

ساعت بازی رئال مادرید امشب اخبار رئال مادرید

۱۰ دوئل جنجالی رئال- پی اس جی؛ از مسی تا راموس، اشرف، الخلیفی، دی ماریا و…

منبع : مرجع خبری رئال مادرید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ